Knutselen op het Kinderbeestfeest 2024

Al vele jaren helpen wij met onze club bij één van de activiteiten tijdens het Kinderbeestfeest in Artis. Dit jaar hadden we een knusteltafel met inkleur maskers. Het was weer een onvergetelijke avond!

Het KinderBeestFeest is een uniek feest voor kinderen in Noord-Holland, Flevoland en Leiden met een handicap of zorgbehoefte. Samen met hun ouders, broertjes en zusjes worden zij door ziekenhuizen en instellingen uitgenodigd voor een exclusieve avondopening in ARTIS. Met diverse hulpverlenersvoertuigen worden de gasten op een unieke manier vervoerd. Tijdens het KinderBeestFeest staat een grote groep enthousiaste vrijwilligers klaar om de gasten een kosteloze, zorgeloze en vooral onvergetelijke avond te bezorgen.

Wil jij ook een bijdrage leveren?

Stichting KinderBeestFeest ontvangt geen subsidie en heeft alle steun dus hard nodig! Jouw donatie wordt volledig besteed aan de (organisatie van) avond zelf. Help jij mee deze avond mogelijk te maken?

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial