18 April gaan we “Koken in een andere keuken”

Het is bijna zover dat we voor het eerst gaan “koken in een andere keuken”. 5 vrijwilligers van onze club gaan ervoor zorgen dat 45 daklozen van het Stoelenproject een gezonde warme maaltijd krijgen. Voor 100€ doen we zelf de boodschappen, duiken we de keuken in en bereiden we een voedzaam 3 gangen diner. Het zal plaatsvinden in Amsterdam west, in de parkeergarage waar de dak en thuislozen overnachten.

Het is een initiatief van Stichting Amsterdam Verbindt waar wij graag onze handen voor uit de mouwen steken. De stichting staat voor het verbinden en het versterken van jong en oud, arm en rijk, allochtoon en autochtoon. Het werk dat binnen de stichting wordt gedaan, gebeurt uitsluitend op vrijwillige basis zonder onkostenvergoeding. Onvermijdelijke uitgaven worden betaald door kleine giften van o.a. Stichting Doen, Shell, particulieren, etc  Ook wij hopen in de toekomst veel voor hen te gaan betekenen.

Henny Heijmans
is de Initiatiefnemer Amsterdam Verbindt

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial