Help jij mee met onze goede doelen?

Verschillende grote webwinkels hebben zich aangesloten bij Lions om samen de handen in een te slaan voor goede doelen die wij als club steunen. Vanaf nu kan je voor bestellingen die je bij één van de aangesloten winkels wilt doen deze portal gebruiken. Je betaalt dan hetzelfde bedrag als wanneer je het rechtstreeks bestelt maar nu komt een (klein) gedeelte van het bestelbedrag terecht bij onze club om de goede doelen waar wij ons voor inzetten extra te steunen.

Dus als u iets wilt kopen ga dan naar de webwinkel via de logo’s die hieronder staan, en selecteer Lionsclub Amsterdam ’t IJ zodat een percentage van jou aankoop naar onze goede doelen pot gaat. Alvast bedankt voor jullie steun!

www.lionsportal.nl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial