Kerstkaarten actie

ANBO (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen) roeptmensen op om één of meerdere kerstkaarten te knutselen, tekenen, schrijven of schilderen voor een onbekende die zich eenzaam voelt. Wederom doen wij met onze club graag mee aan deze actie van de ANBO! Ook deze kerst zullen veel ouderen alleen zijn en een kaartje is dan ook voor veel ouderen een lichtpuntje in deze dondere dagen. De ANBO zorgt ervoor dat alle kerstkaarten bij thuiszorgorganisaties terecht komen; de thuiszorgmedewerkers nemen de kerstkaarten mee als ze naar mensen thuis gaan om zorg te verlenen.


Zo gingen wij tijdens onze vergadering afgelopen 7 december in kleine groepjes COVID-proof aan de knutsel. Verschillende leden hebben voor deze avond hun huis beschikbaar gesteld als host en een heerlijke maaltijd verzorgt. Het was heerlijk om in kleine groepjes (uiteraard volgens de RIVM-richtlijnen) bij elkaar te komen, een hapje te eten en weer samen een drankje te doen. Dit in combinatie met de kerstkaarten-actie voor eenzame ouderen was een perfecte Lions clubavond!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial