60 jaar Lions in NL

Op 24 november vierde Lionsclub Amsterdam Zuidas hun 60-jarig bestaan in het Regardz Olympisch Stadion te Amsterdam. Ook onze club was deze avond aanwezig om een bijdrage te leveren door het verkopen  van Hongaarse bubbels en het werven van nieuwe leden.

De prijzen voor de loterij werden ter beschikking gesteld door Lionsclub ’t IJ.  Op de betreffende avond verkochten wij Hongaarse Bubbels voor het goede doel de ‘Johan Cruijff Foundation’.  Er werd die avond voor € 2.500,- opgehaald en gedoneerd.

Later op de avond werden de winnaars van de loterij bekend gemaakt. De hoofdprijs  was een 3 liter fles van heerlijke Hongaarse bubbels met kunst op de fles van Pyotr van Moock. De tweede prijs  was een Hongaarse wijnen likeur met een sigaar en de derde prijs was een Hongaarse Brut.

De bubbels die wij verkochten is in samenwerking met www.4-trading.com. Daar vindt u nog meer soorten Hongaarse bubbels en wijnen.

De 1e prijs

De 2e prijs

De 3e prijs

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial